MENU
 • Powrót do czasów dzieciństwa, czyli jak zbudowałem sobie Dartha Maula!

  Czerwiec 12, 2018 6:56 pm Dodał stanley

  Okej, okej, uściślijmy sobie to na samym początku. Ten wpis powstał dzięki mojej współpracy z LEGO® i w nienachalny sposób ma Wam pokazać, że zabawa klockami wciąż może przynosić takiemu staremu koniowi jak mi masę radochy. Zabraliśmy się z Alicją do składania kolegi Dartha Maula (jeśli ktoś naprawdę jest nie kumaty, to dla formalności podam, że postać ta jest z uniwersum Gwiezdnych wojen) z dziką przyjemnością, wieczorową porą, jakoś w środku zeszłego tygodnia. Siedząc nad instrukcją wspomnieniami wracałem do czasów, kiedy dzieckiem będąc składałem kultowe już Bionicle, które po dziś dzień czają się w zakamarkach mojego starego mieszkania. I wiecie co? Poczułem, że jakoś w okresie dojrzewania zamordowałem w sobie swoje wewnętrzne dziecko rezygnując z odkładania hajsów na takie przyjemności.

  Na szczęście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zawsze można się odkuć i po latach wrócić do zaniedbanej pasji. Muszę przyznać, że podjarkę klockami LEGO® poczułem ponownie po obejrzeniu Lego przygody, znowu zachciało mi się siedzieć na podłodze i mozolnie składać to co w ręce wpadnie. A jak wyglądał sam proces składania możecie sobie obczaić na zdjęciach! Możecie też takiego Dartha Maula wygrać przez najbliższe dwa dni, bowiem konkurs na blogu jeszcze trwa! Link do niego znajdziecie na samym końcu wpisu! Zapraszam do udziału!

  dav

  Nie trać głowy Maulu, wystarczy, że Ci nogi ucięli 😀 

  dav

  Stary chłop, a siedzi na podłodze i bawi się klockami! Wstyd!

  dav

  Jeśli się człowiek uprze to to wcale nie jest korpus tylko jakaś dziwaczna wyścigówka. 

  Maul

  Kolega sith powoli staje na nogi… 

  dav

  Ten mechanizm pozwala mu machać mieczem! 

  dav

  Właśnie się tworzy druga łapa dla tego pana

  dav

  Alicja umie w ciekawą perspektywę. 

  dav

  Zadowolony to on z życia nie jest 😀 

  dav

  Z tym kolesiem nie powinno się zadzierać (chyba, że jest się Jedi)

  dav

  Może się nie zorientuje!

  dav

  Batman atakuje, niestety obawiam się, że nie podoła…

  dav

  Dobra, przyjmijmy, że wcale nie leżę jak Rose z „Titanica”.

  Mauuul

  Mamy nagranie, w którym Maul pokonuje pudełko, ale Wam go nie pokażemy, o! 

  Przypominam o konkursie, który trwać będzie jeszcze przez najbliższe dwa dni! Zasady znajdziecie tutaj: KLOCKI LEGO® STAR WARS HAN SOLO – PRZEGLĄD ZESTAWÓW I MEGA KONKURS!

  Komentarze

  Kategorie: