dav

Powrót do czasów dzieciństwa, czyli jak zbudowałem sobie Dartha Maula!

Okej, okej, uściślijmy sobie to na samym początku. Ten wpis powstał dzięki mojej współpracy z LEGO® i w nienachalny sposób ma Wam pokazać, że zabawa klockami wciąż może przynosić takiemu staremu koniowi jak mi masę radochy. Zabraliśmy się z Alicją do składania kolegi Dartha Maula (jeśli ktoś naprawdę jest nie kumaty, to dla formalności podam, że postać ta jest z uniwersum Gwiezdnych wojen) z dziką przyjemnością, wieczorową porą, jakoś w środku zeszłego tygodnia. Siedząc nad instrukcją wspomnieniami wracałem do czasów, kiedy dzieckiem będąc składałem kultowe już Bionicle, które po dziś dzień czają się w zakamarkach mojego starego mieszkania. I wiecie co? Poczułem, że jakoś w okresie dojrzewania zamordowałem w sobie swoje wewnętrzne dziecko rezygnując z odkładania hajsów na takie przyjemności.

Na szczęście nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zawsze można się odkuć i po latach wrócić do zaniedbanej pasji. Muszę przyznać, że podjarkę klockami LEGO® poczułem ponownie po obejrzeniu Lego przygody, znowu zachciało mi się siedzieć na podłodze i mozolnie składać to co w ręce wpadnie. A jak wyglądał sam proces składania możecie sobie obczaić na zdjęciach! Możecie też takiego Dartha Maula wygrać przez najbliższe dwa dni, bowiem konkurs na blogu jeszcze trwa! Link do niego znajdziecie na samym końcu wpisu! Zapraszam do udziału!

dav

Nie trać głowy Maulu, wystarczy, że Ci nogi ucięli 😀 

dav

Stary chłop, a siedzi na podłodze i bawi się klockami! Wstyd!

dav

Jeśli się człowiek uprze to to wcale nie jest korpus tylko jakaś dziwaczna wyścigówka. 

Maul

Kolega sith powoli staje na nogi… 

dav

Ten mechanizm pozwala mu machać mieczem! 

dav

Właśnie się tworzy druga łapa dla tego pana

dav

Alicja umie w ciekawą perspektywę. 

dav

Zadowolony to on z życia nie jest 😀 

dav

Z tym kolesiem nie powinno się zadzierać (chyba, że jest się Jedi)

dav

Może się nie zorientuje!

dav

Batman atakuje, niestety obawiam się, że nie podoła…

dav

Dobra, przyjmijmy, że wcale nie leżę jak Rose z „Titanica”.

Mauuul

Mamy nagranie, w którym Maul pokonuje pudełko, ale Wam go nie pokażemy, o! 

Przypominam o konkursie, który trwać będzie jeszcze przez najbliższe dwa dni! Zasady znajdziecie tutaj: KLOCKI LEGO® STAR WARS HAN SOLO – PRZEGLĄD ZESTAWÓW I MEGA KONKURS!

Komentarze