Escape room Szczecin i Escape room dla firm

Escape room – nietuzinkowy sposób na wspólne spędzenie czasu

Szukasz niebanalnej formy rozrywki? Jeżeli lubisz mocną dawkę wrażeń, jesteś osobą żądną przygód, a adrenalina to dla Ciebie chleb powszedni, znakomicie trafiłeś! Zapraszamy do poczytania o jednej z najciekawszych obecnie metod integracji, jaką jest wspólna zabawa w escape room.

Pojęcie wywodzące się z języka angielskiego w dosłownym tłumaczeniu oznacza „pokój ucieczki”. Nieprzypadkowo wybrano akurat takie określenie. Cała frajda polega bowiem na tym, by znajdująca się w jednym pomieszczeniu grupa zawodników rozwiązała szereg zagadek, łamigłówek i logicznych zadań, doprowadzając szczęśliwie do znalezienia klucza umożliwiającego wydostanie się z zamkniętego na cztery spusty pokoju.

Escape room dla firm to jedna z najświeższych propozycji organizatorów tego typu aktywności. Niebanalna forma spędzania czasu na imprezach integracyjnych pozwala na bliższe poznanie się ludzi, ale także jest to okazja do wyćwiczenia tak cennej dziś umiejętności pracy w grupie. By znaleźć tego typu rozrywkę w swojej miejscowości, wystarczy abyś skorzystał z Internetu. Wpisz w wyszukiwarkę ogólną frazę kluczową typu „escape room Szczecin” i błyskawicznie zostaniesz przekierowany do stron firm prowadzących „tajemnicze pokoje” w Twoim mieście.