Gamucci jako jeden z największych producentów elektronicznych papierosów i cygar pragnie przedstawić Państwu produkt, dzięki któremu możecie poznać uczucie luksusu i stać się ekskluzywnym, a przede wszystkim poznać zdrowszą alternatywę tradycyjnego papierosa. Wśród asortymentu Gamucci są e-papierosy które zawierają dawkę nikotyny, natomiast są pozbawione 4000 groźnych szkodliwych substancji smolistych i rakotwórczych jakie zawiera tradycyjny papieros, jak i również są elektroniczne papierosy beznikotynowe.Produkt z najwyższa mikro-technologia. Twoja alternatywa na rzucenie palenia. Łatwiejszy sposób na zaspokojenie głodu nikotynowego. Łatwo przyswajana nikotyna. Bez dwutlenku węgla, bez substancji smolistych.

Wkłady do e-papierosów oferowane są w wielu różnych aromatach (np. owocowy, miętowy, kawowy, czekoladowy, marlboro itd.) i różnej zawartości nikotyny. Przy większej zawartości nikotyny, palenie e-papierosów może zastąpić zwykłego papierosa. Większość firm oferuje również wiele opcji pośrednich, w tym wkłady całkowicie pozbawione nikotyny. W zależności od modelu, kartridż może wystarczyć na 100 do 600 “zaciągnięć”. Pusty wkład można zastąpić nowym lub uzupełnić go przez napełnienie specjalnym płynem (e-liquidem). Elektroniczny Papieros Gamucci jest całkowicie niepalnym urządzeniem. Nie ma niebezpieczeństwa, samozapłonu ani pożaru! Dodatkowo elektroniczne papierosy zostały przetestowane w Wielkiej Brytanii odnośnie toksykologii i posiadają certyfikaty zgodne z CE i RoHS. Mogą być legalnie używane w pomieszczeniach zamkniętych, w których tradycyjne palenie może być zabronione. Ustawowe definicje z ustawy o zakazie palenia Palenie odnosi się do palenia tytoniu lub czegokolwiek, co zawiera tytoń, palenie wszelkich innych substancji,

Palenie określa bycie w posiadaniu zapalonego tytoniu lub czegokolwiek zapalonego, co w swoim składzie zawiera tytoń, bądź też posiadania jakiejś innej zapalonej substancji. Kluczowymi frazami w legislacji są dym i palenie, ponieważ aby miało miejsce palenie substancja musi zostać zapalona. Elektroniczny Papieros Gamucci nie jest zapalany i nie produkuje dymu. Dym, jaki wydobywa się z tego produktu jest spowodowany procesem parowania i jest po prostu nieszkodliwą parą. W wyniku powyższego, nie ma żadnego naruszenia Ustawy Zdrowotnej w trakcie używania tego produktu. Nie ma żadnej potrzeby, niepokoić się faktem, że produkt zawiera nikotynę, ponieważ nie jest on zapalany i się nie spala. Już dziś dołącz do rewolucji!