Czy można wypożyczyć bagażnik rowerowy?

Wyprawy rowerowe zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Rosnące ceny benzyny oraz miejskie korki wraz z ładną pogodą tylko do tego zachęcają. Coraz większa popularność rowerów nad Wisłą sprawiła, że rozwijają się również firmy oferujące wypożyczenie nie tylko rowerów, ale również sprzętu i akcesoriów rowerowych.

Jakie akcesoria na rower można wypożyczyć?
Większość dostępnych akcesoriów rowerowych można bez problemu wypożyczyć w najbliższej okolicy. Istnieje nawet wypożyczalnia bagażników rowerowych w której można wypożyczyć bagażniki rowerowe każdego typu. Te przeznaczone do transportu większych gabarytów, torby podróżnicze jak również koszyki idealne do miejskich podróży klasyczne kosze rowerowe. Jednak nie wszystkie akcesoria są dostępne do wypożyczenia w większości wypożyczalni nie znajdziemy bidonu, czy też licznika rowerowego – co nie powinno nikogo dziwić.

Jak wypożyczyć bagażnik rowerowy
Każda wypożyczalnia bagażników rowerowych posiada doświadczony personel który pomoże nam w doborze odpowiedniego bagażniku do naszego roweru. Dlatego do wypożyczalni najlepiej wybrać się rowerem do którego planujemy wybór bagażnika – znacząco przyśpieszy to cały proces.